Skip to main content

سئو کردن مقالات چه تاثیری بر روی وب سایت دارد؟

سلام دوستان عزیز.

امروز قرار هست که درکنار هم با نحوه سئو کردن مقالات و تاثیر آن ها بر روی وب سایت آشنا شویم.همرا ما باشید.

مقدمه

اجازه بدید که شما را با اولین تعریفی که از سئو شنیدم آشنا کنم .استاد بزرگوارم سئو کردن را اینطور برای من توصیف کرد:

سئو کردن مقاله مانند آشپزی کردن است،شما اول باید بدانید که چه چیزی می خواهید درست کنید.  و بعد از آن به آماده کردن مواد لازم می پردازد و در مرحله آخر غذای آماده شده را تزیئن می کنید. کار بهینه سازی مقاله هم دقیقا به همین شکل است، ابتدا باید بدانیم در چه موردی می خواهیم مطلب بنویسیم و …و در نهایت در هرکاری که انجام می دهید مهم این است که خروجی شما مورد پسند کاربران باشد.

مقاله پیشنهادی ما به شما دوستان عزیز: مطالعه مقاله چگونه مقالات خود را بهینه سازی کنیم؟

سئو چیست؟

سئو مخفف عبارت  optimization search engineاست و یکی از روش های متداول دیجیتال مارکتینگ در جهت بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو و افزایش کمیت و کیفیت بازدیدکنندگان سایت و معرفی محصولات وخدمات شما از طریق بازدید طبیعی موتورهای جستجو گوگل، بینگ، یاهو و …است.

به زبان ساده، سئو مجموعه ای از تکنیک ها و دستورالعمل های است که سبب می شود رتبه سایت شما در کلمات کلیدی خاص بهبود یابد و برای شما افزایش بازدید کننده و در نتیجه رونق کسب و کارتان را به همراه دارد.

مقاله سئو چیست؟

از بخش های موفق یک سایت می توان. به مقاله سئو شده اشاره کرد.مقالات بهینه شده در واقع محتواهایی هستند که شرایط لازم برای قرار گرفتن.  در رتبه های بالاتر در صفحات جستجوی گوگل را دارد.

اما مقاله سئو شده،به صرف سئو بودنش نمی تواند رتبه ای بالاتری در نتایج جستجوی گوگل کسب کند. اما رسیدن به رتبه برتردر نتایج جستجو به عواملی مانند. ارزش محتوایی، مخاطب داشتن، موضوع محتوا، میزان بک لینک ها،بهینه بودن. سورس و … بستگی دارد.

ساختار مقاله سئو شده

نکته ای که در نوشتن مقالات سئو شده. از اهمیت بسیار بالایی  برخوردار است این است که:

باید برای کاربران خود بنویسید نه برای خوشایند گوگل

قسمت های تشکیل دهنده مقاله:
  1. عنوان مقاله
  2. بخش اصلی مقاله که خود شامل
  3. بخش مقدمه
  4. متن مقاله اصلی
  5. جمع بندی
  6. استفاده از تصاویر در متن
  7. لینک سازی
  8. استفاده از کلمات کلیدی مرتبط
محتوای با کیفیت چه ویژگی هایی دارد؟

سئو یکی از ابزارهای بازار یابی دیجیتال است که باعث بالا رفتن. در آمد آنلاین و فروش. بیشتر آن ها می شود.

با توجه به شناختی که از الگوریتم ها و خزنده های گوگل داریم،کیفیت محتوای یک وب سایت رتبه سئو را مشخص می کند. و اینکه خوانایی و کاربر پسند بودن یک محتوا و به طور کلی این که چقدر یک محتوا به جان کاربرنشسته است رتبه نتایج گوگل را مشخص می کند.

محتوای بی کیفیت جایی در گوگل ندارد. و ما برای بالا بردن کیفیت سایت خود باید محتوایی. با کیفیت بالا را در تمام وب سایت خود منتشر کنیم.محتوای کاربر پسند. و مورد قبول گوگل محتوای مرتبط با موضوع، مفید،دقیق ،قابل فهم و جذاب است.

نتیجه گیری

تاثیر محتوای با کیفیت بر روی سایت را فراموش نکنید هرچقدر که بتواند با کاربر ارتباط بگیرید و قوانین گوگل را رعایت کنید می توانید رنک بالاتری در نتایج موتورهای جستجوی گوگل داشته باشید.

کلام آخر

از اینکه تا پایان این مقاله در کنار ما بودید بسیار سپاسگذاریم. منتظرو نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

ارسال نظر